wrz 02

Witamy na stronie bydgoskich Wolontariuszy programu PROJEKTOR – wolontariat studencki!

Jesteś studentem?

Chcesz wziąć udział w prestiżowym programie społecznym, w którym swoją energię i zainteresowania zamienisz w kreatywne projekty edukacyjne? Marzysz o tym, by odwiedzić różne zakątki Polski, aby inspirować dzieci i młodzież do rozwoju, nauki i poszukiwania pasji? Zapraszamy do rejestracji!

To będzie nowy, ciekawy etap w Twoim życiu. Jednak oprócz pogłębiania swojej wiedzy teoretycznej warto też poznać nowe miejsca   i ciekawych ludzi. Dodatkowo pomagając i ucząc innych. Wszystko to możliwe jest dzięki wolontariatowi studenckiemu – PROJEKTOR.

Co możesz zrobić w PROJEKTORZE? Jeśli na przykład:

Świetnie znasz angielski? Możesz nauczyć dzieci więcej niż szkolne podręczniki!

Komputery to Twoje „środowisko naturalne”? Wiesz ilu młodych chłopaków ( i nie tylko!) marzy by poznać tajniki budowy i funkcjonowania robotów czy podstaw HTML’a?

Wiesz jak stworzyć chmury w słoiku czy sodową fontannę? Pokaż, że laboratorium chemiczne to miejsce gdzie można nie tylko wiele się nauczyć, ale również świetnie bawić!

To Ty decydujesz, jaki projekt chcesz zrealizować. My tworzymy platformę, dzięki której poznasz ludzi i zdobędziesz wiedzę odnośnie organizacji i przeprowadzania działań w ramach PROJEKTORA.

ZAREJESTRUJ SIĘ!:

https://frw.home.pl/system/index.php5?mod=program_public&p=2&l_r=1412153094

Dołącz do nas i sprawdź jak ciekawie możesz zaPROJEKTOROWAĆ swoją przyszłość. Nie ma znaczenia jaki kierunek studiujesz. Wykorzystaj to, co już wiesz i w czym jesteś dobry!

Każdy dostanie zaświadczenie o przeprowadzeniu projektu. Koszty za przejazd, wyżywienie i nocleg pokrywamy my.   Tobie pozostaje tylko aktywnie spędzać czas i dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z dziećmi i młodzieżą!

 

 

 

Permalink do tego artykułu: http://www.projektor.ukw.edu.pl/?p=308