↑ Powrót do Podstawowe informacje

Wydrukuj to Stronę

2. F.A.Q.

Important!

Zanim zaczniesz myśleć o własnych projektach, radzimy Ci zapoznać się z regulaminem.

 

  1. Jak zacząć?Przeczytaj najpierw wszystkie niezbędne informacje w dziale Podstawowe informacje, następnie zapoznaj się z powyższym Regulaminem. Gdy już to zrobisz, zapisz się do ogólnopolskiej bazy Projektora oraz skontaktuj ze swoim RKP.
  2. Czym się zajmujecie? Poprzez swoją działalność pragniemy zarażać dzieci oraz młodzież z małych miejscowości swoją pasją oraz chęcią do działania. Robimy to poprzez realizację różnych działań oraz projektów edukacyjnych.
  3. Co oznacza skrót RKP? Skrót ten oznacza Regionalny Koordynator Programu. Czuwa on nad rozwojem Projektora i jego sprawnym funkcjonowaniem w danym regionie.
  4. Co ja mogę zrobić? Możesz przyłączyć się do nas, a następnie wybrać na pierwszy projekt, aby zachęcać innych do odnalezienia swojej pasji.W zależności od wymagań Twojego warsztatu, sam możesz stworzyć grupę – od kilku do kilkunastu osób (max.30) i wybrać swój zespół.Istnieją dwa typy projektów: systematyczny oraz wakacyjny. Dokładniejsze informacje znajdziesz w regulaminie.
  5. Jak rozliczyć się z projektu? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce – Rozliczanie się z projektu.
  6. Czy potrzebuję faktury vat? Tak! Aby otrzymać zwrot poniesionych kosztów, Fundacja potrzebuje faktury vat. Jeśli dokonałeś zakupu i posiadasz paragon, udaj się w ciągu kilku dni i poproś o wystawienie faktury.
  7. Czy muszę wyłożyć pieniądze na realizację projektu? Tak! Jednakże jeśli wypełnisz wszystkie niezbędne formularze, to będziesz mógł otrzymać zwrot poniesionych kosztów, zarówno na przybory, jak i za dojazd.
  8. Czy muszę zmieścić się z kosztami transportu w puli na materiały dydaktyczne (151 zł)? Nie! Koszty transportu to odrębna pula środków. Gdy jedziesz na projekt wakacyjny jest ona nieograniczona, gdy wybierasz projekt systematyczny wynosi ona 120 zł.

Permalink do tego artykułu: http://www.projektor.ukw.edu.pl/?page_id=58

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>