Wydrukuj to Stronę

Ferie 2015! za nami!

Dziś zakończył się ostatni dzień projektów feryjnych! Kolejne za rok!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w projektach feryjny! Studentom, dyrekcji placówek oraz uczniom!

Kolejne projekty feryjne będą realizowane już za rok!

 

Jak co roku podczas ferii umieszczamy do Waszej dyspozycji mapę i kalendarz szkół chętnych do przyjęcia wolontariuszy w okresie wolnym od nauki. Aby ułatwić rezerwację interesującego Was terminu poniżej garść informacji jak korzystać z tych narzędzi.

Kalendarz i mapa służą do rezerwowania terminów na projekty feryjne w konkretnej placówce. Aby móc dokonać rezerwacji należy:

 

- Wyszukać na mapie bądź w kalendarzu interesujący Was region, sprawdzić, czy jest w nim szkoła mogąca przyjąć Was podczas ferii na projekt.

- Sprawdzić dostępność szkoły w interesującym Was terminie w kalendarzu (sprawdzić, czy placówka nie jest zaznaczona jako ZAJĘTA).

- Jeśli szkoła ma wolny termin, który Wam odpowiada należy skontaktować się z Regionalnym Koordynatorem, który opiekuje się szkołą (numery kontaktowe znajdziecie zarówno na mapie jak i w kalendarzu klikając na pinezkę konkretnej szkoły) i poprosić go o rezerwację.

- Po potwierdzeniu rezerwacji status szkoły na mapie i w kalendarzu przy tym terminie powinien zmienić się na ZAJĘTY (rezerwacji i zmian dokonuje wyłącznie RKP opiekujący się szkołą)

- Kolejnym krokiem jest zagłoszenie projektu do realizacji na zarezerwowany termin i wyjazd na zimową przygodę z PROJEKTOREM!!

 

Znajdź placówkę dla siebie pod tym adresem:

http://www.projektor.org.pl/0,1,118,Ferie_2015_-_mapa_i_kalendarz….html

Permalink do tego artykułu: http://www.projektor.ukw.edu.pl/?page_id=613

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>