Wydrukuj to Stronę

Aktualności Toruń

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy

z końcem tego miesiąca (luty 2016)  kończę moją kilkuletnią przygodę z programem PROJEKTOR-wolontariat studencki oraz z Fundacją Rozwoju Wolontariatu. Serdecznie dziękuję Wam za ten ciekawy czas!

Do zobaczenia przy realizacji innych szalonych działań!

Pozdrowienia!
Nina Woderska

WAKACJE Z PROGRAMEM PROJEKTOR-wolontariat studencki 2015! ZGŁOŚ SIĘ!

Czas zacząć myśleć o wakacjach!

Już od tego miesiąca (od czerwca do września 2015) ruszają projekty wakacyjne w ramach Programu PROJEKTOR-wolontariat studencki!

Co to oznacza? Odpoczynek i zdobywanie doświadczeń w jednym!

Wyżywienie i nocleg gwarantuje szkoła, nasz Program zwrot kosztów dojazdu i finanse na zakup materiałów (w sumie 400zł)! Twoim zadaniem jest realizacja ze znajomymi dobrych jakościowo (ciekawych, kreatywnych zajęć i dawanie swoją osobą przykładu do naśladowania dzieciom, które w tym roku prawdopodobnie nie wyjadą na wakacje…)

Pojedź tam ze znajomymi – niech też dołączą do PROGRAMU! Zdobądź doświadczenie poświadczone certyfikatem uczestnictwa.

Poszukaj placówki dla siebie! Wejdź na poniższą stronę i dopasuj wyjazd do Twoich wakacyjnych planów!

MAPA:

http://www.projektor.org.pl/0,1,427,Wakacje_2015-_mapa_i_kalendarz….html

Jak zrealizować projekt? Przeczytaj:

http://www.projektor.org.pl/0,1,40,Jak_zrealizowac_projekt….html

Jaki jest regulamin? Przeczytaj?

http://www.projektor.org.pl/uploads/922_1.pdf

Masz pytania? Pisz:

N.woderska@projektor.org.pl

 • Młody Nobel to kampania edukacyjna, która ma na celu popularyzację nauki przedmiotów ścisłych wśród dzieci i młodzieży.ZACZYNAMY OD MAJA 2015!W całej Polsce realizujemy projekty specjalistyczne, czyli jednodniowe tematyczne spotkania studentów-wolontariuszy z uczniami, podczas których studenci pokazują swoim młodszym kolegom, że nauka przedmiotów ścisłych może być fascynująca.Tradycyjnie już uzupełnieniem akcji jest konkurs filmowy, w którym na młodych pasjonatów czekają atrakcyjne nagrody.Zrealizuj ze znajomymi jednodniowy projekt w szkole podstawowej lub gimnazjalnej z jednej z poniższej tematyki:

  Jak zrealizować ten projekt w 10 krokach?

  1. Rejestrujesz się w internetowej bazie na www[=.projektor.org.pl

  (PAMIĘTAJ – program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” kierowany jest do studentów, absolwentów – do 1 roku po ukończeniu studiów – oraz doktorantów).

  2. Znajdujesz jednego lub dwóch znajomych, z którymi chcesz realizować projekt.

  3. Wypełniasz i odsyłasz do Biura Programu Oświadczenie Wolontariusza. To samo robią Twoi znajomi z grupy. Oświadczenie wolontariusza jest dokumentem niezbędnym. Gwarantuje ubezpieczenie podczas realizacji Twojego projektu oraz określa podstawowe prawa i obowiązki każdego wolontariusza. Oświadczenie wypełnia się jednorazowo.

  4. Wspólnie opracowujcie pomysł na projekt edukacyjny.

  5. Proponujecie projekt  w wybranej szkole. Szkołę możecie wyszukać w naszej bazie internetowej lub zaproponować placówkę, która jeszcze w niej nie figuruje. Jeśli szkoła wyrazi chęć współpracy możecie zaproponować jej udział w Programie. W tym celu skontaktujcie się ze swoim Regionalnym Koordynatorem- RKP Nina Woderska, n.woderska@projektor.org.pl

  PAMIĘTAJCIE – nasz program obejmuje jedynie szkoły w miejscowościach do 20 000 mieszkańców!

  6. Wybieracie lidera projektu. Lider projektu to osoba, która fizycznie (ze swojego konta w bazie) loguje projekt edukacyjny. Do obowiązków lidera należy: poprawna koordynacja oraz rozliczenie projektu, a także dokonywanie niezbędnych zakupów w panelu sklepu internetowego.

  7. Za pośrednictwem bazy zgłaszacie projekt do realizacji. W tym celu lider loguje się do bazy i dodaje nowy projekt. Wypełnia wszystkie obowiązkowe pola. Polem niezbędnym do zatwierdzenia projektu jest pole z jego opisem i zaznaczenie rodzaju projektu: MŁODY NOBEL

  8.  Czekacie na zatwierdzenie projektu przez administratora.

  9. Realizujecie projekt w wybranej szkole.

  10. Rozliczacie projekt.

  Więcej informacji udziela: RKP Nina Woderska

  n.woderska@projektor.org.pl

  www.projektor.org.pl

 

Permalink do tego artykułu: http://www.projektor.ukw.edu.pl/?page_id=634

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>