↑ Powrót do Podstawowe informacje

Wydrukuj to Stronę

3. Rejestracja

Warning!

Aby móc brać udział w projektach, należy najpierw zarejestrować się w bazie danych. Znajdują się w niej podstawowe informacje o wolontariuszach, projektach oraz szkołach uczestniczących w akcji. Z poziomu bazy danych można dodawać nowe projety, wyszukiwać szkoły, bądź też partnerów do projektów.

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję, jak poprawnie zarejestrować się w Bazie Danych Projektów. Kliknięcie w obrazek spowoduje jego powiększenie.

1. Po kliknięciu na powyższy link, zobaczymy następujący ekran logowania. Wybieramy po prawej stronie – zarejestruj się jako wolontariusz.

2. Następnie czytamy i akceptujemy regulamin Projektora (należy zaznaczyć kwadrat) i klikamy Dalej.

3. Wpisujemy swoje podstawowe dane (Imię, Nazwisko, PESEL oraz numer telefonu) i klikamy Dalej.

4. Podajemy miasto, w którym studiujemy, potem wybieramy nazwę uczelni, wpisujemy kierunek oraz rok studiów i ponownie klikamy Dalej.

5. W kolejnym etapie należy podać swój adres zamieszkania (ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto, województwo oraz powiat), a następnie zaznaczyć potwierdzenie zgodności danych (klikamy w kwadrat) i przechodzimy do ostatniego etapu.

6. Ostatni krok to podanie adresu e-mail oraz hasła.

Notice

Hasło powinno składać się z min. 8 znaków. Najlepsza kombinacja to małe i wielkie litery, cyfry oraz znaki specjalne, np. „?”. Hasło powinno różnić się od danych osobowych. Hasło najlepiej zapisać na oddzielnej kartce.

Po weryfikacji adresu e-mail, możemy spokojnie zalogować się do bazy. Teraz nadszedł czas na wypełnienie oświadczenia.

Important!

Możesz również pobrać instrukcję w formacie PDF.

Permalink do tego artykułu: http://www.projektor.ukw.edu.pl/?page_id=66

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>